MÖBLER / Skåp & hyllor / Buffeskåp 17526704

nr 1752 6704

Buffeskåp

jugend, med glasdörrar, ett dörrpar med bakomliggande hylla, två lådor. Ek. Bredd: 120 cm. Djup: 54 cm. Höjd: cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

500 kr

måndag 12 januari 2026
kl 19:11:08

12/1 18:47:09 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 2.000 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 2.000 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Jugend